צוות המשרד

עו"ד חגי אדורם

נשוי לאילת ואב ל–4 ילדים ומתגורר בגבעת שמואל. הוא בעל תואר ראשון ושני במשפטים ומנהל את פירמת עורכי הדין אדורם ושות' עוה"ד ונוטריונים שנוסדה ב- 1972, שהינה אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ בתחום הנדל"ן, ומשמש בין היתר גם כיו"ר (משותף) של וועדת המקרקעין בלשכת עורכי הדין בתל-אביב.

בנוסף, עו"ד חגי אדורם היה מעורב בפסק דין מרכזי ומוביל כאשר יזם עתירה לבית המשפט העליון כנגד שר השיכון והבינוי בעניין התיקון לחוק המכר (דירות) (בג"צ 8869/15 חגי אדורם עו"ד נ' הכנסת ואח' סעיף 16ג (ג) לחוק המכר (דירות), התשל"ג-1973) שבעקבותיה תיקנה לשכת עורכי הדין את הכללים והבהירה את סמכויות עוה"ד המייצגים חברות קבלניות שכן המדובר בעניין ציבורי (החלטה אשר הופצה על ידי ועדת האתיקה הארצית בציבור ואף פורסמה בכתב העת 'עורך הדין').

תפקידים מרכזיים

עו"ד חגי אדורם הינו יו"ר (משותף) של וועדת המקרקעין בלשכת עורכי הדין בתל-אביב, משמש כיושב ראש ועדת הערר לארנונה, משמש פרשן בתוכנית הטלוויזיה "הקומה ה-12" של קשת, וכן כותב טור בתחום הנדל"ן בעיתון "גלובס" והנו הנאמן [פרו בונו] לתרומות של מגן דוד אדום בארץ.

פעילויות נוספות

המומחיות המקצועית הנצברת אינה נשמרת רק בתוך המשרד לעשיית שלל העסקאות אלא נפרשת גם לציבור הרחב כאשר עו"ד חגי אדורם, מרצה בקביעות בהשתלמויות מקצועיות של לשכת עורכי הדין והטאבו במקרקעין ומשמש מרכז אקדמי (משותף) להשתלמויות מקצועיות בלשכת עורכי הדין בתחום הנדל"ן.

צוות המשרד

עורכי הדין באדורם ושות׳ נבחר בקפידה מרבית תוך מתן דגשים על רמה בן אישית גבוהה של חברי הצוות, מקצועיות מירבית, אדיבות וכמובן שירותיות.

המשרד מונה עורכי דין מומחים ומנוסים במקרקעין ובעזרת צוות מתמחים מסורים וחדורי מטרה מבצעים כל משימה בצורה המהירה והטובה ביותר לרבות ליווי משפטי לפרויקטים יוקרתיים מורכבים ובהיקפים כספיים ניכרים הכוללים אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ. 

אדורם ושות