אודותינו

שירות אישי בפירמה מקצועית

הפירמה מייצגת יזמים וחברות בנייה מהגדולות והמרכזיות בארץ. לרבות את קבוצת חברות הבנייה הבורסאית מנרב, חברת איי סי אר  מקבוצת ישראל קנדה, קבוצת אורון נדל"ן, קבוצת אהרוני, קבוצת נתיב, חברת אבני דרך, חברת רוטשטיין, חברת שמואל ברוך לבנייה, חברת אירוסאט, קבוצת רוני יצחקי וחברות נדל"ן רבות ציבוריות נוספות ומטפל בפרויקטים נדל"ניים בהיקפים נרחבים – הן בפרויקטים יזמיים של בנייה למגורים (בינוי חדש כמו גם פרויקטים של התחדשות עירונית בהיקפים גדולים מסוג "פינוי–בינוי", בהיקפים של אלפי יח"ד), והן בפרויקטים של נדל"ן מניב ובכלל זה מרכזים מסחריים וקניונים כדוגמת קניון ים-המלח, עיר המלכים וה-איימקס באילת שבבעלות חברת ברקליס. 

לפרוייקטים היזמיים הללו מעניק המשרד שירותים מקצועיים מקיפים בכל האספקטים הנדרשים בתחום היזמות. החל משלב עסקת רכישת הקרקע, שלב קבלת הליווי הפיננסי, שלבי הבנייה והשיווק לרוכשים, טיפול במערך הסכמי הרכישה עם הרוכשים, טיפול בדיווחים לרשויות המיסים ולממונה על חוק המכר; עבור דרך ניהול מרשמי "חברה משכנת" לפרויקטים הרבים עריכת פרצלציות מורכבות וכלה ברישומי הפרויקטים ברמ"י ובטאבו. 

אודות אדורם ושות

בנוסף, משרד עוה"ד אדורם ושות' נבחר לאחד מ 2 משרדי עו"ד בארץ לייצג את משרד הבינוי והשיכון – לשם רכישת אלפי דירות ברחבי הארץ לזכאי הדיור הציבורי בישראל, והן את מפעל הפייס בסקטור הנדל"ן.

אודות אדורם ושות

שירות אישי ממשרד בוטיק מוביל

עו"ד חגי אדורם, השותף המנהל, שם כנר לרגליו שירות משפטי מקצועי מן המעלה הראשונה בכל עת. זאת תוך שימוש בכלים שבחזית הטכנולוגיה המשלבת גם חתימת חוזים באופן דיגיטלי, ומאמין שחשוב לכבד את הלקוח, כמו גם את הצד השני בכל תיק. משרד עורכי הדין אדורם ושות' מקפיד על מהירות הזמינות והתגובה תוך יישום מקצועיות בלתי מתפשרת, ושואף באדיקות להשתפר ולהצטיין בכל עת, ולסכם את העסקה שעל הפרק, בנועם ועל מי מנוחות. 

עו"ד אדורם וצוות המשרד שהינו יוצאי לשכות רישום המקרקעין חושבים כל העת כיצד להימנע מהשארת פינות לא סגורות, ופועלים במקצועיות, בנחישות ובעקשנות להשגת המטרות, אינם מקבלים "לא" כתשובה, אינם מרפים ואינם נרתעים מסבך הבירוקרטיה האינסופי הכרוך בכל פרויקט לבנייה. שילוב של ערכים ופעולות אלה יוצר את הדרך בה מבטיח משרד עורכי הדין אדורם ושות' שירות ראשון במעלה ללקוח, תוך השגת תוצאות מיטביות ללקוחותיו.