פרויקטים מלווים

חלק קטן מעשייה גדולה

פרויקט יוקרתי בעל תכנון סביבתי ואדריכלי מרהיב בלב ליבה של העיר הרצליה.
הפרויקט החל כפינוי בינו בייזום חברת מנרב פרויקטים. בזכות עבודה אינטנסיבית ומאומצת משרד אדורם ושות' הצליח להגיע להסכמת כלל הדיירים להשתתף בפרויקט במהירות שיא אשר משרדינו הוביל מההיבט המשפטי.

מגדל משרדים ומסחר בלב הסיטי השוקק של מתחם בורסת היהלומים בייזום חברת תדהר.

משרד אדורם ושות' ליווה את עסקת הקומבינציה למן יומה הראשון ועד לגיבוש הסכם מפורט עם חברת תדהר במסגרתו תבנה החברה מגדל משרדים יוקרתי חדיש ומודרני באחד מאזורי הביקוש הגבוהים ביותר בארץ.

מנרב על הים הינו פרויקט מגורים יוקרתי ויפיפה אשר ניצב על שפת ימה של העיר עכו. 

משרד אדורם ושות' טיפל בפרויקט בכל היבטיו המשפטיים החל מרכישת הקרקע דרך שלבי הלווי הקרקעי, הסכמי הביצוע לבנית הפרויקט, ניהול מערך חתימות החוזים מול כלל הרוכשים, ניהול מרשמי חברה משכנת, ביצוע פרצלציה, רה פרצלציה ועוד.

קניון ים המלח הינו פרויקט מסחרי מהמקוריים והיוקרתיים שהוקמו אי פעם בישראל. בעל תמהיל חנויות יוקרתי במיוחד הכולל את הרשתות הידועות והמובילות בעולם בכדי שניתן יהיה לשרת באופן המיטבי את הציבור.

משרד אדורם ושות' הוביל בפרויקט זה את הליווי המשפטי של הסכם האופציה, הסכם מכר וההתנהלות מול מנהל מקרקעי ישראל.

מדובר בפרויקט מגורים יוקרתי במיוחד המוקם על שטחה של שכונת גפן "הוותיקה" ברמת גן.

צוות משרד אדורם ושות' מלווה את חברת הבנייה הבורסאית רוטשטיין גם בפרויקט הדגל שלה מגדלי רוטשטיין ברמת גן. צוות המשרד פעל במהירות וללא לאות בכדי להוביל להתקשרות עם בעלי הקרקע בהסכמים מורכבים ומסייע בקידום מסלול הרישוי באמצעות הרשות הלאומית להתחדשות עירונית.

פרויקט ייחודי שמשלב מגורים ומסחר וממוקם בתוך אחת השכונות היפות ביותר שהוקמו בתוך גוש דן שכונת "בית בפארק" השכונה החדשה של אור יהודה.

משרד עורכי הדין אדורם ושות' פעל אל מול כל הרשויות הרלבנטיות לרבות רמ"י, משרד הבינוי והשיכון משלב רכישת המגרשים ומלווה את הפרויקט על כל מרכיביו לרבות הליווי הבנקאי, טיפול במכירת הדירות, התנהלות מול רשות המיסים והממונה על חוק המכר ועד לרישום הזכויות בדירות על שם רכשיהן.

משרד אדורם ושות מטפל בצד המשפטי של אלפי יחידות דיור המשווקות במסגרת מכרזים של משרד הבינוי והשיכון המצויים בכל רחבי הארץ. משרד אדורם ושות' פועל מול כל הרשויות הרלוונטית לצורך ביצוע הפרויקט. החל משלב רכישת המגרשים בכדי לאשר את מארג ההסכמים של תוכנית "מחיר למשתכן". כחלק מתהליך זה המשרד יודע להתמודד בהצלחה בתהליך מורכב של החתמת מאות הסכמי מכר עם הרוכשים בו זמנית. זאת תוך כדי שילוב דירות "שוק חופשי" בפרויקטים.

חלק קטן מעשייה גדולה

כקדעדג

דגעגדעד
פרויקט יוקרתי בעל תכנון סביבתי ואדריכלי מרהיב בלב ליבה של העיר הרצליה. הפרויקט החל כפינוי בינו בייזום חברת מנרב פרויקטים. בזכות עבודה אינטנסיבית ומאומצת משרד אדורם ושות' הצליח להגיע להסכמת כלל הדיירים להשתתף בפרויקט במהירות שיא אשר משרדינו הוביל מההיבט המשפטי.

כקדעדג

דגעגדעד
מגדל משרדים ומסחר בלב הסיטי השוקק של מתחם בורסת היהלומים בייזום חברת תדהר. משרד אדורם ושות' ליווה את עסקת הקומבינציה למן יומה הראשון ועד לגיבוש הסכם מפורט עם חברת תדהר במסגרתו תבנה החברה מגדל משרדים יוקרתי חדיש ומודרני באחד מאזורי הביקוש הגבוהים ביותר בארץ.

כקדעדג

דגעגדעד
מנרב על הים הינו פרויקט מגורים יוקרתי ויפיפה אשר ניצב על שפת ימה של העיר עכו. משרד אדורם ושות' טיפל בפרויקט בכל היבטיו המשפטיים החל מרכישת הקרקע דרך שלבי הלווי הקרקעי, הסכמי הביצוע לבנית הפרויקט, ניהול מערך חתימות החוזים מול כלל הרוכשים, ניהול מרשמי חברה משכנת, ביצוע פרצלציה, רה פרצלציה ועוד.

כקדעדג

דגעגדעד
קניון ים המלח הינו פרויקט מסחרי מהמקוריים והיוקרתיים שהוקמו אי פעם בישראל. בעל תמהיל חנויות יוקרתי במיוחד הכולל את הרשתות הידועות והמובילות בעולם בכדי שניתן יהיה לשרת באופן המיטבי את הציבור. משרד אדורם ושות' הוביל בפרויקט זה את הליווי המשפטי של הסכם האופציה, הסכם מכר וההתנהלות מול מנהל מקרקעי ישראל.

כקדעדג

דגעגדעד
מדובר בפרויקט מגורים יוקרתי במיוחד המוקם על שטחה של שכונת גפן "הוותיקה" ברמת גן. צוות משרד אדורם ושות' מלווה את חברת הבנייה הבורסאית רוטשטיין גם בפרויקט הדגל שלה מגדלי רוטשטיין ברמת גן. צוות המשרד פעל במהירות וללא לאות בכדי להוביל להתקשרות עם בעלי הקרקע בהסכמים מורכבים ומסייע בקידום מסלול הרישוי באמצעות הרשות הלאומית להתחדשות עירונית.

כקדעדג

דגעגדעד
פרויקט ייחודי שמשלב מגורים ומסחר וממוקם בתוך אחת השכונות היפות ביותר שהוקמו בתוך גוש דן שכונת "בית בפארק" השכונה החדשה של אור יהודה. משרד עורכי הדין אדורם ושות' פעל אל מול כל הרשויות הרלבנטיות לרבות רמ"י, משרד הבינוי והשיכון משלב רכישת המגרשים ומלווה את הפרויקט על כל מרכיביו לרבות הליווי הבנקאי, טיפול במכירת הדירות, התנהלות מול רשות המיסים והממונה על חוק המכר ועד לרישום הזכויות בדירות על שם רכשיהן.

כקדעדג

דגעגדעד
משרד אדורם ושות מטפל בצד המשפטי של אלפי יחידות דיור המשווקות במסגרת מכרזים של משרד הבינוי והשיכון המצויים בכל רחבי הארץ. משרד אדורם ושות' פועל מול כל הרשויות הרלוונטית לצורך ביצוע הפרויקט משלב רכישת המגרשים בכדי לאשר את מארג ההסכמים של תוכנית "מחיר למשתכן". כחלק מתהליך זה המשרד יודע להתמודד בהצלחה בתהליך מורכב של החתמת מאות הסכמי מכר עם הרוכשים בו זמנית תוך כדי שילוב דירות "שוק חופשי" בפרויקטים.